Jestem Maria Wilk. Rysowanie to jedna z wielu moich pasji. Bardzo lubię muzykę. Gram na skrzypcach i na pianinie. Tańczyłam w balecie i na formacji. Lubię czytać książki i uprawiać sport.
Na tej stronie będziesz mógł zobaczyć moje rysunki. Jeśli któryś Ci się spodoba możesz go zamówić drogą mailową. Jeśli marzysz o konkretnej tematyce, napisz do mnie -spróbuję go dla Ciebie narysować.
